זהירות איתי פז

459

Posted by admin | Posted in לימודי אינטרנט | Posted on 05-04-2011


“סיפור על איך נפלתי בפח של “סופר אפילייט

שלום לכולם.שמי דייב

בשלוש שנים האחרונות אני מפתח עסק אפילייט שלי במקביל לעסקים האחרים שיש לי.אני מאוד מאמין באינטרנט וכל מה שקשור לשווק באינטרנט.בזמן הזה הצלחתי ליצר הכנסה נחמדה מהעסק החדש שלי ואני מאוד מרוצה מזה אם הפנים קדימה.

בעסק החדש שלי סיגלתי לי הרגל כל 3 חודשים בערך לבחון 5-10 מוצרים חדשים במטרה להגדיל את ההכנסה.בכל ניסיון כזה אני מגלה בין מוצר לשתיים שממירים טוב ונותנים רווחים.

בפוסט שלי היום אני רוצה לספר לכם על אחד הניסיונות האלו.וכנראה לא הייתי כותב את הפוסט הזה בכלל אם העניינים לא היו מתגלגלים כמו שהם עכשיו.אני מראש מתנצל על שגיות כתיב או טעויות בחיבור של משפתים שלי.עברית לא ספת האם שלי וחוץ מחודשיים של אולפן.לא למדתי עברית כלל.

אז מה הסיפור בעצם.

כבר כמה שנים אני משווק מספר מוצרים ברשת אפילייט ישראלית וויסל.בחודש נובמבר בחיפוש אחרי מוצרים חדשים הגעתי להעצה של איתי פז(אקדמיה לשווק באינטרנט).מכון ששיווקתי מוצרים דומים החתלתי ללכת על זה.עמלה של 21 ש”ח לליד.נחמד.

הרמתי קמפיין ואחרי זמן קצר התחלתי ליראות המרות .רק מה, למרות שבפרטים של המוצר היה כתוב אישור ממוצה של ליד שבועיים.בפועל אישורים על הלידים הגיעו חודש אחרי במקרה הטוב.מי שלא יודע בקמפיין של לידים זמן תגובה הוא מאוד חשוב.בשבילי כמשווק ביקר.אחרת אני יכול להפסיד כסף רב על קידום בביטוים לא ממירים וגם בזה שאדם ששם את הפרטים שלו יכול להכחיש את העובדה הזו.לא בגלל שהוא שקרן.בגלל שהוא כבר לא זוכר.עבר חודש,הוא כבר לא מתעניין,הוא כבר מצאה מקום אחר לקבל מידע שהוא חיפש ועוד סיבות נוספות.מי מכם זוכר מה אכל לארוחת הבוקר ביום חמישי לפני שבוע ?

אחרי שקיבלתי 5 הכחשות ללידים שסיפקתי.מתוך 17.החלטתי לסגור את הקמפיין כלא מוצלח מבחנתי.אחרי תקופה קצרה גיליתי שגם המפרסם נעלם מוויסל. הסיפור היה סגור.

עד שפתום ב 7 לפברואר אני מקבל אימייל.מי מישהו שכבר הכרתי בעבר בהצעה מעניינת להתחיל שוב לקדם מוצרים של איתי פז.הפעם כבר דובר ב 2 מוצרים.אקדמיה לשווק באינטרנט וסמינר בינלאומי שהתקיים בחודש מאי בישראל.כל זה דרך רשת אפילייט פרטית שלא פתוחה לכולם אם תגמול מאוד יפה.הנהיה האימייל.כתבתי לאותו מכר מה ההתלבטויות שלי לגבי התוכית.הוא הבטיח שאישור של לידים יהיה יומי.כך שהפעם זה יהיה אחרת.

מפתע.אתם מסכימים!? החלטתי ללכת על זה.הרמתי שני קמפיינים.אם מאות של אדגרופים והתחלתי לרוץ.גם כמו בפעם הקודמת המרות התחילו להגיע ואני תוך כידי בודק ומשפר תוצאות שלי בדרך להביאה את הקמפיין למצב של רווחים. במיוחד שאני לא רואה את הכול בסטטיסטיקות של המרות.יש מאחורי הכליים אנשי טלמרקטינג מנוסים שיעזרו לי להגדיל רווחים שלי בצורה משמעותית.

ניגמר חודש פברואר.התחיל מרץ.אני מצליח לצמצם הפסדים שלי וכבר מגיעים ימים שבהם אני מצליח להיות רווחי רק בלידים עוד לפני האנשים שנרשמים על הקורס.אני בעננים.עוד קמפיין רווחי לאוסף שלי.

חגיגה היתה קצרה. ב 9 למרץ אני מקבל אימייל שמבקש מימני מיד לסגור את הפעילות אם הקמפיין של אקדמיה לשווק באינטרנט.הופתעתי.אני אף פעם לא עובד אם קמפיינים תקופתיים.סמינר בישראל בחודש מאי היה יוצאה מין הכלל.מודע העמלה סינורה אותי.אתם יודעים רצון להרוויח הרבה ומהר.מה לעשות גם אני ישראלי. כתבתי לאפילייט מנגר שלי שהוא אף פעם לא אמר לי שמדובר על קמפיין תקופתי ואם הייתי יודע זאת מהתחלה לא הייתי משקיע זמן בקמפיין בכלל.

שבוע לא שמעתי כלום

החלטתי לכתוב לאיתי פז בכבודו ובעצמו.לכתובת אימייל שהופיע בתוכית שותפים שלי.

כלום.

אחרי שבוע כתבתי שוב.הפעם שלחתי אימייל גם לאימייל שהיה בתכנית ועוד אחד לאימייל שמימנו אני מקבל תכתובת מאיתי פז היקר.בצורה מסודרת כימת כל יום לפעמים אפילו שיש לו מצב רוח טוב פעמים שלוש ביום.איתי פז לא חזר אלי.עד היום.

אבל קיבלתי תגובה מבחור בשם דניאל.כנירה מישהו שעובד אבור איתי פז (זה אני מנחש לפי כתובת אימייל) או אולי דניאל זה שם בדוי של איתי פז אמצו ???

הנהיה התשובה שקיבלתי.

פיתום כותבים לי שיש בעיה אם לידים שלי? איך לא אמרו לי על זה קודם?

שוב איחור באישור הלידים? שוב חוזר סיפור שהיה בוויסל? אבל אמרו לי שיהיה אחרת?!

איתי פז היקר בפוסט הזה אני לא פונה אליך.כי אני באמת בספק גדול אם אקבל את הכסף שמגיע לי.אני פונה לאותם אפילייט חדשים או ותיקים שרוצים לעבוד ולהתפרנס

תעבדו אם רשתות בדוקות.דברו אם חברים שלכם בתעשייה, תישאלו בפורומים לפני שאתם מתחילים לעבוד אם מישהו כשותף עבור האחוזים.גם אם ניראה לכם שמדובר על חברה או אדם מוכר.

הנהיה כל הצילומי מסך של המסע הזה

קמפיין של סמינר עצרתי שבוע קודם כלא הצלחתי לקבל שום סטטיסטיקה על הקמפיין הזה עד היום

בהצלחה לכולם, ושלא יעבדו אליכם.

שתף חברים שלך

Comments (459)

גם אותי איתי פז הונה.
האיש שקרן.
אני לא חושב שהוא עצמו יודע לעשות את מה שהוא טוען שהוא יודע.

אסור לעסוק איתו, זהירות

קרה בדיוק מה שחשבתי.
איתי פז סגר לי את החשבון

http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=139620579441640&set=o.169471299767196&theater

באפיליקון איתי פז הרים כנס ממש נחמד, גם בשפיים וגם באיירפורט סיטי.
באמת הרגשתי שבאו לשם מרצים שרצו וחלק גם הצליחו לספר לי משהו שלא ידעתי.
ואז הגיע רוונו סמינר שהיה אוסף של מרצים שמכרו אשליות ושקרים באלפי דולרים שזה היה פשוט מביך.
לא האמנתי שזה קורה לי. באים מרצים אחד אחרי השני, אניק ואדם ועוד כל מיני וכל אחד בא למכור לי את השיטה שלו ב 3789 דולר ומבטיח שאהיה מיליונר.
אם זה באמת היה עובד, לא שהוא לא יקח האנגר מלא ב 1000 שכירים שמקבלים 10,000 דולר בחודש ותוך חצי שנה כל אחד מייצר בשבילו מיליון?
אני שונא שקרנים, ובמיוחד כאלה שמנצלים את התמימות של האנשים שמסביבם.

איתי פז פשוט גונב כסף מאנשים.
זהירות, זהירות!!
צריך להתריע לכל מי ששמע את השם הזה!!
הוא מוכר לאנשים אוויר ומלמד אחרים
איך לרמות באינטרנט.
יש כבר אנשים שמתכננים תביעה נגדו.
פרסמו כולם!

אני מכיר את איתי פז עוד מהימים שניהל את
B4PLAYING.COM

הוא כמובן רימה את רוב החברות שעבד איתן ושלח שחקנים רמאים, לקח אלפי דולרים ובזה זה הסתיים.

הוא קשור, או אולי זה הוא בעצמו – לרמאות קליקבנק ידועה תחת המעטפת של
Michael Jones

הוא מוכר אוויר וכל ה”אורחים” שלו במגוון הסמינרים הם רמאים ידועים שכל מי שבתעשיה יודע עליהם.. במיוחד האניק ההודי הרמאי.

הוא וקבוצת הרמאות שלו הכוללת עוד כמה אנשי שיווק בישראל חברו יחדיו על מנת למכור לאנשים את החלום של לעשות כסף באינטרנט.
כמובן שהם לא יודעים בכלל על מה הם מדברים וכל אדם נורמלי יודע שסיפור המתחיל כך – “איבדתי הכל והתחלתי מהתחלה” הוא רמאות.

ראו את חבריו לתחום ותדעו – כולם רמאים.

Write a comment