אסאי

466

Posted by admin | Posted in דיאטה | Posted on 22-11-2010איך אפשר להשתמש בפרי האסאי בחינם ?

פעמים רבות באינטרנט אנשים נתקלים בפרסומות של דוגמיות חינם לתוספי פרי האסאי. חברות המייצרות מוצרי בריאות שולחת הודעות דואר אלקטרוני על בסיס קבוע בכדי לשכנע אותכם לנסות את הדוגמיות שלהם. חברות שונות נותנותדיאטה אסאי דוגמיות (או תקופות נסיון) עם תוספי מזון שמספיקים בין שבוע לשלושה חודשים. חברות שונות משווקות גם סוגים שונים של מוצרים העשויים מפרי האסאי, חברות מסוימות גם יציעו לכם דוגמיות חינם של תוספי מזון מפרי האסאי בצורת טבליות בעוד אחרים יציעו אותם בצורה אחרת.

אנשים לא צריכים להשתמש בתוספי פרי האסאי רק בגלל שההצעה היא חינם, אלא בגלל שיש להם מרכיבי תזונה מעולים. גרגרי היער הקטנים בצבע סגול דומים מאוד לענבים אך יש בהם פחות עיסה. גרגרי יער אלו ניתן למצוא בשפע במדינות דרום אמריקה דוגמת ברזיל, אקוודור וונצואלה. ברזיל היא המדינה המוציאה את הכמות הכי גדולה של מוצרי פרי האסאי והפרי מהווה חלק נכבד מתרבות האוכל שלהם. את פרי האסאי נוכל למצוא גם באיים הקריביים

==>לחץ כאן וקבל בקבוק אחד חינם<==

הפופולריות של פרי האסאי התגברה מבחינות רבות, אנשים הכירו במרכיבי התזונה המעולים שלו. אנשםי הבינו כי יש לפרי האסאי השפעה מעולה על הבריאות. לאחרונה, אנשים אשר מודעים לבריאותם כוללים את תוספי פרי האסאי כחלק בלתי נפרד מהדיאטה שלהם.

אחת הסיבות העיקריות לשימוש הגדל בפרי האסאי היא הנוכחות של רמה גבוהה של אנטי-אוקסידנטים בפרי. אנטי-אוקסידנטים עוזרים בסילוק החומרים הרעילים מגופכם ובכך עוזרים בשליטה על תהליך ההזדקנות. השימוש של סלבריטאים הוליוודיים בפרי האסאי הולך וגדל מכיוון שהם חייבים לשמור על המראה שלהם על מסך הטלויזיה.

אנשים רבים לוקחים דוגמיות חינם של פרי האסאי ללא ידיעת הסיכונים הגלומים בשימוש בתוספי מזון העשויים מפרי האסאי. אנשים צריכים להיות גמישים כאשר רוכשים קפסולות של פרי האסאי.

לפני שרוכשים כל מוצר של פרי האסאי ברשת, אלו הדברים שכדאי שתקחו בחשבון:

1.      שימו לב למרכיבים של המוצר בכדי להימנע מחשיפה לכימיקלים רעילים שיכולים להיות מסוכנים לבריאותכם.

2.      אם אתם מעוניינים לקנות את פרי האסאי ולא תוספי תזונה של הפרי, חשוב לוודא כי הפרי מוקפא, כך שהאיכות שלו תשימר והערך התזונתי שלו ישאר בעינו.

3.      הרבה חברות מציעות נסיון חינם של מיצי פרי האסאי, כאשר רוכשים מיץ שכזה, יש לשים לב שהמיץ לא מפוסטר.

4.      כאשר רוכשים מוצרי פרי האסאי ברשת, יש לשים לב כי אין חומרי שימור שנוספו למוצר מכיוון שהוספת חומרי שימור יורידו מהערך התזונתי של התוסף.

לסיכום, כאשר משתמש בניסיון חינם של מוצרי פרי האסאי, יש לשים לב לאיכות של המוצר ולא ליפול לרמאים השונים שמפרסמים עצמם באינטרנט

==>לחץ כאן וקבל בקבוק אחד חינם<==

Comments (466)

Write a comment